Školní asistent

  • Horní Životice

Pracovní místo ( Školní asistent ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Horní Životice
Hledáme dočasnou personální podporu pro Mateřskou školu Horní Životice, okres Bruntál, příspěvková organizace na pozici školního asistenta.
Minimální požadavky na vzdělání popřípadě odborná kvalifikace získaná:
*středním pedagogickým vzděláním s maturitou nebo vyšším odborným nebo vysokoškolským studiem pedagogiky, nebo studiem pro asistenty pedagoga;
*středním vzděláním s výučním listem a studiem pro asistenty pedagoga;
*středním vzděláním a studiem pro asistenty pedagoga;
*základním vzděláním a studiem pro asistenty pedagoga.
Nabízíme úvazek 0,5 po dobu 18 měsíců, plat 6 050,- Kč
Požadujeme časovou flexibilitu, bezúhonnost, zodpovědný
a trpělivý přístup k dětem.
Zájemci o pozici školního asistenta pište na email:
ms.hornizivotice@tiscali.cz
Z : 13.9.2018
Volné místo školní asistent pro lokalitu Horní Životice.