zástupce/zástupkyně vedoucího maloobchodní prodejny

  • Břeclav

Pracovní místo ( zástupce/zástupkyně vedoucího maloobchodní prodejny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MVP: Břeclav, Lidická 3121
Pro maloobchodní prodejnu koberců v Břeclavi, Lidická 3121, přijmeme ihned na HPP nebo po dohodě zástupce/zástupkyni vedoucího maloobchodní provozovny. Požadujeme ÚSO vzdělání obchodního směru - není ale podmínkou manažerské dovednosti, , dobrý zdravotní stav, výpis z RT, a výhodou bude praxe v oboru. Nabízíme odpovídající mzdu s možností prémiového ohodnocení, příspěvky na stravné, profesní růst a práci v malém příjemném kolektivu. Své stručné životopisy zašlete na e-mail personalni@breno.cz , nebo se uchazeč může informovat i u vedoucího přímo na prodejně. Vybraní uchazeči budou vyrozuměni o dalším postupu.
Volné místo zástupce/zástupkyně vedoucího maloobchodní prodejny pro lokalitu Břeclav.