analytik nákupu náhradních dílů

  • Tábor

Pracovní místo ( analytik nákupu náhradních dílů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis práce:
Řízení dodavatelsko - odběratelských vztahů v oblasti nákupu náhradních dílů pro údržbu
Komunikace s dodavateli, vedení evidence smluv, výběrová řízení atd.
Analytická činnost, rozbory a návrhy na úspory v oblasti nákupu
Požadované vzdělání:
SŠ technického směru
Další požadavky:
Analytické myšlení
Znalost práce na PC
Znalosti z oblasti nákupu nebo údržby - výhodou
AJ/RJ - výhodou
Znalost konstrukčního softwaru - výhodou
Zájemcům nabízíme práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti se zajímavým finančním ohodnocením. Dále možnost podílet se na rozvoji svěřené oblasti, profesní růst, prostor pro samostatnost a kreativitu. Další finanční zainteresovanost na dosažených úsporách
kontakt e-mailem
Volné místo analytik nákupu náhradních dílů pro lokalitu Tábor.