Bezpečnostní pracovník/ice

  • Děčín

Pracovní místo ( Bezpečnostní pracovník/ice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

[int.pozn] Místo výkonu práce:
Sofijská č.p. 2/3, Děčín VI-Letná, 405 02 Děčín 2

Náplň práce:
• Ochrana a ostraha majetku klienta
• Pochůzková činnost
• Kontrola bezpečnosti v rámci objektu
• Komunikace s policií a servisními organizacemi

Směnný provoz - Po-Ne (12ti hodinové směny, denní/noční)
Nástup možný IHNED

Požadavky:
• Chuť pracovat
• Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
• Finanční ohodnocení až 120 Kč/hod.
• Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Náborový příspěvek
• Možnost profesního i platového růstu
• Zajímavý motivační program
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace
• Možnost zajištění ubytovny
• Bohatý motivační program
• Zkrácený úvazek dle dohody

Kontakt: Benešová Žaneta, tel. 800 111 112, e-mail: prace@m2c.eu
Volné místo bezpečnostní pracovník/ice pro lokalitu Děčín.