Referent nákupu - nákupčí

  • Duchcov

Pracovní místo ( Referent nákupu - nákupčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vhodné i pro absolventy, OZZ.
Popis pracovní činnosti:
Výběr dodavatelů, zpracování nabídek
Vystavení objednávek
Zajišťování služeb
Sledování a doplňování stavu skladových zásob
Zajištění chodu kanceláře
Asistenční činnost pro vedení společnosti
Požadavky:
Středoškolské vzdělání
Aktivní AJ
PC, SAP výhodou
Komunikační a vyjednávací schopnosti, samostatnost, flexibilita
Zaměstnanecké výhody:
benefity (13. plat, příspěvek na penzijní připojištění 700Kč/měsíčně, +5 týdnů dovolené, stravovací poukázky 1000Kč/měsíčně, roční odměna, příspěvek na dětské tábory, očkování proti chřipce, parkování v areálu společnosti a jiné benefity).
V případě zájmu se hlašte osobně (po-pá 8:00 - 15:00 hod ve Vitrabloku Duchcov), e-mailem, telefonicky (po-pá 8:00-15:00 hod).
Volné místo referent nákupu - nákupčí pro lokalitu Duchcov.