PERSONALISTA/-KA

  • Rohatsko

Pracovní místo ( PERSONALISTA/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PERSONALISTA/-KA/HR ADMINISTRÁTOR/-KA
V případě zájmu pište na e-mail petra.radova@mpzmb.cz nebo volejte na tel.: 774 482 266.
Náplň práce:
Zpracování docházky všech kolegů v MPZ
Zajištění podkladů pro mzdy a zodpovědnost za ně
Správa personálních složek zaměstnanců
Evidence a aktualizace dat v HR systému i v Excelu
Tvorba a správa interních dokumentů z HR oblasti
Objednávání obědů a jejich vyúčtování (evidence srážek ze mzdy)
Objednávání a výdej OOP
Objednávání reklamních předmětů a dárků
Zajištění vizitek pro kolegy
Evidence a zajištění realizace vzdělávacích akcí a zákonných školení
Správa sociálních sítí
Příprava firemních akcí
Po zaučení další činnosti spojené s HR (např. spolupráce se školami, hodnotící pohovory, BOZP, lékařská péče, aktivní vyhledávání nových kolegů)
Požadavky
Zájem o dlouhodobou kariéru v oboru personalistiky
Minimálně základní znalost Zákoníku práce
Chuť učit se nové věci a nastavovat procesy
Znalost MS Office na velmi dobré úrovni - zejména Word a Excel
Empatii a zároveň tah na branku
Komunikativní povahu
Maximální pečlivost a smysl pro detail (práce s důležitými daty a čísly)
Praxi v oboru personalistiky nebo velkou touhu se to naučit samostudiem a denní praxí
Samostatnost je nutností (a dokážeme jí velmi ocenit)
Schopnost akceptovat časté změny (souvisí s oborem, v kterém pracujeme a se situací na trhu práce)
Nabízíme:
Pololetní bonusy a prémie dle tvého výkonu
Možnost odborného a jazykového vzdělávání
25 dní dovolené
Příspěvek na stravování
Rozmanité firemní akce
Pracoviště v blízkosti Českého ráje s výhledem na Hu