fyzioterapeut

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( fyzioterapeut ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplní práce je poskytování odborné rehabilitační péče klientům domova pro seniory, vedení kondičních a dechových cvičení, nácvik pohybů a chůze, dohled nad cvičením, stanovení vhodného cvičení, provádění specializované léčby, instruování klientů, vyšetření funkcí orgánů, sledování stavu klienta, spolupráce s ošetřujícím lékařem.
Požadavky :DiS., Bc., Mgr. vzdělání, případně středoškolské s platnou registrací v oboru fyzioterapie, trestní bezúhonnost, praxe není podmínkou, kladný přístup k seniorům.
Nabízíme: stravování, 5 týdnů dovolené, čerpání výhod z FKSP
V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: primapece@dsjh.cz. Pro více informací můžete kontaktovat vedoucí úseku přímé péče, Mgr. Beránkovou, tel: 606 097 159.
Volné místo fyzioterapeut pro lokalitu Jindřichův Hradec.