Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

  • Šumperk

Pracovní místo ( Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Osobní kontakt; Požadavky: základní vzdělání (obor automechanik-výhodou). Platné doklady - řidičský průkaz sk. C, E + profesní průkaz, karta řidiče, platné dopravně psychologické vyšetření, platné školení a prohlídky pro výkon profese (potřebné dokumenty pomůžeme vyřídit).
Nástup možný ihned.
Trestní bezúhonnost, fyzická zdatnost, manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, časová flexibilita. Práce převážně ČR + SK, práce na kamionu i na nákladním automobilu s kontejnerem.
Víkendy volné. Pracovní doba PO-PÁ, víkendy volné.
Plat od 25 000 Kč + prémiové ukazatele (až 35.000!) V případě zájmu a za předpokladu splnění výše uvedených požadavků, zasílejte své žádosti s uvedením dané pozice a své životopisy na uvedený e-mail nebo kontakt osobně na pracovišti PO nebo PÁ 8:00 - 11:00 hod. Uchazeči splňující požadavky budou telefonicky případně elektronickou formou informováni o datu konání výběrového řízení.
Volné místo řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel pro lokalitu Šumperk.