PROJECT MANAGER - MANAGER OBCHODU

Pracovní místo ( PROJECT MANAGER - MANAGER OBCHODU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

BAVILA BY VÁS TATO PRÁCE?
Komplexní řízení realizace staveb od okamžiku uzavření smlouvy až do jejich předání zákazníkovi, ukončení a vyhodnocení vč. řízení skupiny montérů na zahraničních zakázkách (v rámci EU- Belgie, Nizozemí, Německo).
Většinu času byste trávil v zahraničí a částečně byste koordinoval činnost i z některé z našich poboček v ČR (Plzeň, Brno nebo Česká Lípa)
Zaškolení bude probíhat cca. 6 měsíců na zahraniční zakázce (nejedná se ale o nepřetržitý pobyt v zahraničí) - firma zajišťuje a hradí ubytování a poskytuje zahraniční stravné v EUR
CO BY MĚL NÁŠ PROJECT MANAGER SPLŇOVAT?
má SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
má aktivní znalost anglického jazyka na velmi dobré úrovni (B2), případná znalost Holandštiny by byla výhodou
má výborné vystupování a organizační schopnosti
orientuje se v projektové dokumentaci
umí pracovat na PC - MS Office (Excel, Word, Outlook), výhodou je znalost práce v MS Project a AutoCAD
má řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
má chuť do práce, je samostatný, praxi nemusí mít - tu získá u nás (zaškolení od zkušeného kolegy)

NÁSTUPNÍ MZDA dle zkušeností a kvalifikace 30.000 - 40.000 Kč/měsíc, po zapracování významný nárůst mzdy dle výsledků, zahraniční stravné v EUR

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené
příspěvek na penzijní/životní pojištění
zahraniční stravné v EUR
Očkování proti klíšťové encefalitidě
Firemní bezúročné půjčky
Akciový program pro zaměstnance
Pravidelná školení a podpora zvyšování kvalifikace