Holič - profesionál

  • Kladno

Pracovní místo ( Holič - profesionál ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Holič - Barber profesionál - hledáme k sobě kolegu/kolegyni do profesionálního Barbershopu v Kladně. Náš Barbershop je ve stylu starého Londýna.

Požadujeme:
- praxe výhodou - ne podmínkou
- pro zájemce bez praxe - nutnost účasti na pravidelném vzdělávání v rámci našeho Barbershopu
- příjemné vystupování, dochvilnost, chuť na sobě pracovat

Nabízíme:
Spravedlivé platové ohodnocení, 35 000 - 50 000 Kč měs., za nadstandardní výkon nadstandardní odměny, pravidelné vzdělávání od českých i zahraničních profi holičů hrazené firmou.
Volné místo holič - profesionál pro lokalitu Kladno.