Muzejní pedagog

  • Boskovice

Pracovní místo ( Muzejní pedagog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
-koncipování a realizace edukačních programů pro školy i veřejnost, navrhování herních prvků a doprovodných vzdělávacích programů v rámci přípravy muzejních výstav
-spolupráce se školami všech stupňů a jinými vzdělávacími a zájmovými institucemi
-spolupráce při akcích, projektech a pořadech muzea
-zajištění průvodcovské činnosti, prodej vstupenek a zboží
-podíl na propagaci muzea a komunikace s veřejností
POŽADAVKY:
-VŠ vzdělání humanitního směru
-dobré komunikační, didaktické a organizační schopnosti
-pečlivost, schopnost samostatné i týmové činnosti
-tvůrčí dovednost, manuální zručnost
-znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
-uživatelská znalost PC (MS Word, MS Excel, Outlook, Powerpoint)
-časová flexibilita (pružná pracovní doba, nárazově práce o víkendech)
-občanská a morální bezúhonnost
-zkušenosti v oblasti práce s dětmi
-schopnost kultivovaného vystupování na veřejnosti nebo v médiích
VÝHODOU:
-řidičský průkaz skupiny B
-znalost práce s grafickými programy
-vzdělání v oblasti muzeologie, pedagogiky
-praxe v oblasti muzejnictví či pedagogiky
-dobrý vztah k dětem obecně
NABÍZÍME:
-pracovní poměr v rozsahu 1,0 úvazku
-úvazek na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení
-mzdové ohodnocení dle platných tarifů, 10 platová třída (mzda v rozmezí 18.200,- až 27.380,- Kč, platový stupeň bude stanoven podle odpracovaných let, možnost osobního ohodnocení)
-zázemí stabilní příspěvkové organizace
-prostor pro seberealizaci a odborný růst
-pružnou pracovní dobu
-5 týdnů dovolené
-příspěvek na stravování
SOUČÁSTÍ PŘIHLÁŠKY MUSÍ BÝT:
-motivační dopis
-doklad o