VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou, nástup možný ihned nebo dle dohody, místo výkonu práce: středisko Charitní ošetřovatelské služby v Hradci Králové, práci na dohodu o provedení práce / 12 hodinové směny - denní / noční, zázemí stabilní neziskové organizace, podporu přátelského pracovního týmu
- Požadujeme: SZŠ, odbornou způsobilost k výkonu povolní všeobecné sestry, ztotožnění se s hodnotami charity (Kodex Charity ČR), komunikační dovednosti, samostatnost, flexibilitu, vstřícný vztah k lidem, uvítáme: zdravotní sestru s praxí, která vnímá svoji práci jako poslání
- Nabízíme: smysluplnou práci, zázemí stabilní neziskové organizace, podporu přátelského pracovního týmu
- V případě zájmu zasílejte na adresu: prihlaska2@charitahk.cz
- Motivační dopis, strukturovaný životopis, prohlášení uchazeče v následujícím znění (součást životopisu): Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (dále jen GDPR) o ochraně osobních údajů souhlas k jejich zpracování.
- K dalšímu jednání Vás budeme kontaktovat. Bližší informace: www.charitahk.cz nebo tel. 775 442 405, 774 516 098
Volné místo všeobecná zdravotní sestra pro lokalitu Hradec Králové.