ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE VE VÝROBĚ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE VE VÝROBĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dle dohody
- Náplň práce: zpracovávání podkladů pro výplatu mezd (úkolové listy, docházka) a běžná administrativa střediska
- Požadujeme: středoškolské vzdělání, základní znalost práce na PC, znalost práce na PC, znalost systému SAP a docházkového systému výhodou (ne podmínkou), pečlivost, dobré komunikační schopnosti, praxe na obdobné pozici vítána
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování, pracovní doba 37,5 hodin týdně a další benefity zaměstnaneckého programu, sportovní a kulturní aktivity
- V případě zájmu zasílejte životopisy na email: miroslava.kucerova@trelleborg.co, tel.: 495 753 255 od 6:00 do 14:00
- Získaná data budeme zpracovávat pouze za účelem získání vhodného kandidata na tuto pozici do doby, než bude obsazena vhodným kandidátem
Volné místo administrativní pracovník/-ice ve výrobě pro lokalitu Hradec Králové.