KARIÉRNÍ A SOCIÁLNÍ PORADCE / KOORDINÁTOR SLUŽEB PRO STUDENTY SE SPEC. POTŘEBAMI

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( KARIÉRNÍ A SOCIÁLNÍ PORADCE / KOORDINÁTOR SLUŽEB PRO STUDENTY SE SPEC. POTŘEBAMI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 rok, nástup od 1.11.2018 do 31.10.2018
- Náplň práce: kariérní a sociální poradenství - příprava a realizace skupinových aktivit pro studenty, individuální práce se studenty, jednání s lektory a firmami, mapování potřeb studentů a fakult, spolupráce s praxí a součástmi UHK
koordinace služeb pro studenty se spec. potřebami (zajišťování servisu dle individuálních potřeb studentů a uchazečů se SP, komunikace s vyučujícími, studenty a odborným týmem)
- Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v humanitním směru (speciální pedagogika výhodou), praxi s přímou činností v oblasti pomáhajících profesí (výhodou poradenství, sociální služby, vzdělávání, podpora osob se specifickými potřebami), velmi dobrou znalost práce na PC, ochotu učit se a profesně rozvíjet, zájem o oblast poradenství (doplnění vzdělání), schopnost týmové práce a samostatné činnosti v rámci vymezených kompetencí, velmi dobré komunikační dovednosti, zvládání stresových situací
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- Nabízíme: samostatnou, zodpovědnou a pestrou práci v akademickém prostředí, příležitost k seberealizaci a osobnímu i profesnímu růstu, 6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování nebo stravenky, výhodný telefonní tarif
- Přihláška k výběrovému řízení bude obsahovat: strukturovaný profesní životopis s podrobným přehledem dosavadní praxe, kopii dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání, motivační dopis v max. rozsahu 1 x A4, email: marketa.pestakova@uhk.cz
- Kontaktní osoba: Pešťáková Markéta Mgr., tel.: 493 33