VEDOUCÍ VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA DOMÁCÍ HOSPICOVÉ PÉČE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( VEDOUCÍ VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA DOMÁCÍ HOSPICOVÉ PÉČE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 rok při oboustranné spokojenosti možnost prodloužení, nástup od 1.10.2018 nebo dle dohody, místo výkonu práce středisko Domácí hospicové péče v Hradci Králové, 8 hodinové ranní směny ve 24 hodinovém provozu
- Požadujeme: kvalifikační předpoklady: zdravotní sestra s minimálně 5 letou praxí u lůžka, zájem o paliativní medicínu a péči o umírající v domácím prostředí, organizační, komunikační schopnosti, schopnost řídit malý kolektiv, flexibilitu, vstřícný vztah k lidem a úctu k životu, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, ztotožnění se s hodnotami charity (Kodex Charity ČR), uvítáme: zkušenosti z terénní zdravotní služby, zkušenosti v oboru paliativní péče
- Nabízíme: smysluplnou práci, průměrnou hrubou mzdu včetně příplatků a odměn cca 38 500,- Kč/ měsíc, zázemí stabilní neziskové organizace, podporu přátelského pracovního týmu, 5 + 2 týdny dovolené, stravenky a další zaměstnanecké benefity
- V případě zájmu zasílejte na adresu: prihlaska2@charitahk.cz
- Motivační dopis, strukturovaný životopis, prohlášení uchazeče v následujícím znění (součást životopisu): Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (dále jen GDPR) o ochraně osobních údajů souhlas k jejich zpracování.
- K dalšímu jednání Vás budeme kontaktovat. Bližší informace: www.charitahk.cz nebo tel. 775 442 405, 774 516 098
Volné místo vedoucí všeobecná zdravotní sestra domácí hospicové péče pro lokalitu Hradec Králové.