FINANČNÍ KONCIPIENT/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( FINANČNÍ KONCIPIENT/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Partners markety jsou pobočky s nezávislým finančním poradenstvím, komplexními bankovními službami UniCredit Bank a nabídkou dalších finančních institucí
- Náplň práce: práce na pobočce, každodenní kontakt s privátními klienty, poskytování poradenství a kompletních finančních služeb, zajišťování chodu pobočky, komunikace s vedením společnosti, podpora lokálních kampaní a rozvoje obchodního místa
- Požadujeme: SŠ vzdělání s maturitou, zkušenosti z oboru výhodou, ne podmínkou
- Nabízíme: nadstandardní platové ohodnocení, řada benefitů, osobní a kariérní růst, zázemí velké a úspěšné společnosti, stálé vzdělávání v oboru bankovnictví a finančnictví, příjemné prostředí nových kanceláří a přátelský kolektiv, skvělý pocit z dobře odvedené práce
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu kontaktujte: Vejdělek Roman Ing., tel.: 774 233 230, e-mail: roman.vejdelek@partners.cz
Volné místo finanční koncipient/-ka pro lokalitu Hradec Králové.