Odborní technici zdvihacích zařízení

  • Březnice

Pracovní místo ( Odborní technici zdvihacích zařízení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: odborní technici zdvihacích zařízení
Pracovní náplň:
- provádění pravidelných revizních prohlídek a oprav zdvihacích zařízení
- zpracování revizních zpráv a vystavování protokolů
- školení jeřábníků a vazačů
- komunikace se zákazníky
- působnost po celé ČR i SR
Požadujeme:
- středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou (v oboru strojírenství - výhodou)
- uživatelská znalost práce na PC (Office, internet)
- řidičský průkaz sk. B
- manuální zručnost
- praxe v oboru vázací a manipulační techniky vítána
- zodpovědnost, samostatnost a vysoké pracovní nasazení
- výpis z rejstříku trestu
Nabízíme:
- školení na certifikovaného technika ZZ
- motivující finanční ohodnocení (fix + osobní ohodnocení dle dosažených výsledků)
- dlouhodobou spolupráci na HPP
- možnost profesního růstu
- dotované stravování (obědy)
- PC, telefon
Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici, zašlete strukturovaný životopis na e-mail. Vybraní uchazeči budou přizvání k pohovoru.
Nástup možný ihned. Mzda: 20 000,- Kč
Kontakt: Čadek Petr, tel.: 318 684 100, e-mail: info@tedox.cz
Místo výkonu práce: TEDOX s.r.o., provozovna Rožmitálská č.p. 836, 262 72 Březnice
Volné místo odborní technici zdvihacích zařízení pro lokalitu Březnice.