TECHNOLOG - KALKULANT

  • Liberec

Pracovní místo ( TECHNOLOG - KALKULANT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA S PLASTY?
ČISTÉ PROSTŘEDÍ?
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP?
POKUD TOHLE CHCEŠ -> PŘIDEJ SE K NÁM!

UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o. je výrobcem technologických zařízení pro polovodičový průmysl se sídlem v Liberci.

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?
-posuzovat vyrobitelnost výrobků
-definovat všechny výrobní operace potřebné k realizaci výrobku
-stanovovat výrobní časy definovaných operací
-kalkulovat ceny výrobků
-realizovat projekty s cílem snížení výrobních nákladů

JSI TO PRÁVĚ TY, KOHO HLEDÁME?
-anglický jazyk – B1 podmínkou
-SOŠ strojního nebo technického směru
-máš praxi na podobné pozici alespoň 2 rok
-orientace ve výkresové dokumentaci podmínkou
-ovládáš Excel na pokročilé úrovni
-máš analytické myšlení
-jsi důsledný a pečlivý

CO NABÍZÍME ZROVNA TOBĚ?
-individuální přístup
-JEDNOSMĚNNÝ PROVOZ – flexibilní pracovní doba
-rodinný charakter firmy se zakázkovou výrobou
-spolupráci s moderními technologiemi a odborníky ve svém oboru
-zohledníme Tvé zkušenosti atraktivními benefity (stravenky, příspěvek na dopravu pro mimo liberecké, osobní volno navíc, jazykové vzdělávání, flexipasy, občerstvení na pracovišti, firemní akce, rodinné benefity)

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Liberec
DATUM NÁSTUPU: IHNED
Volné místo technolog - kalkulant pro lokalitu Liberec.