PRODEJCE/-KYNĚ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PRODEJCE/-KYNĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný od 1.10.2018
- Náplň práce: prodej stavební materiálů, související administrativní agenda - tvorba nabídek, příprava objednávek, uzavírání smluv, fakturace, komunikace se zákazníky společnosti, komunikace s výrobním oddělením
- Požadujeme: praxe v oboru vítána, příjemné vystupování, orientaci na zákazníka, týmového hráče s ochotou se učit novým věcem, pozitivní a aktivní přístup, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, komunikační a organizační schopnosti
- Nabízíme: zázemí prosperující společnosti, příjemné prostředí, přátelský kolektiv, motivační finanční ohodnocení, 4 týdny dovolené, stravenky
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-tky
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: m.peterko@balex.eu
Volné místo prodejce/-kyně pro lokalitu Hradec Králové.