FAKULTA STROJNÍ - VEDOUCÍ PRO KATEDRY ( KMP, KSP, KMT, KEZ, KST, KOM, KVM, KSR,

  • Liberec

Pracovní místo ( FAKULTA STROJNÍ - VEDOUCÍ PRO KATEDRY ( KMP, KSP, KMT, KEZ, KST, KOM, KVM, KSR, ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CHARAKTER.: manažerská činn. na katedře v oblasti personální, VaV, pedagogické a publikační. DOVEDNOSTI: řídící a organiz. Schopnosti předpoklady pro řízení VaV činnosti a pedagog. činnosti, znalost AJ, další jazyk výhodou, koncepčnost. VZDĚLÁNÍ: VŠ vzdělání, akad. tit. nebo vědecko-pedag. titul min. Ph.D. nebo min. 5 let na vedoucí pozici v praxi, zkušenosti s řízením týmu nebo VaV týmu, zkušenost s realizací VaV úkolů, pedagog. praxe výhodou. PRAC. P.: 100% úv.na FS, výkon funkce - po dobu volebního obd., podmínkou - dohoda o odvolatelnosti a možnosti odstoupení z funkce. NÁSTUP: 1.1.2019/dle dohody, mzdová tř. dle vnitřního mzdov. předpisu a dosažené věd. hodnosti, příplatek za vedení. Do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, max. 1 str. A4, stručná charakter. dosavadní odborné, VaV činnosti a publik. činn., max. 2str.A4, doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklady o odborné způsobilosti a členství v odbor. společnostech, příp. hodnocení z předch. pracoviště, pís. návrh koncepce vedení a rozvoje katedry v horizontu 1 roku a 5 let v person., pedagog, VaV a publik. oblasti, max. 6 str. A4. Přihlášku doručte do 31.10.2018 emailem: volnamista@tul.cz nebo poštou. Bližší informace naleznete zde: https://www.tul.cz/uredni-deska/uredni-deska-tul/vyberova-rizeni-volna-mista. VŘ je od 12.9.2018 zveřejněn
Volné místo fakulta strojní - vedoucí pro katedry ( kmp, ksp, kmt, kez, kst, kom, kvm, ksr, kts, ksa) pro lokalitu Liberec.