Šéfkuchař/ka na špičkové úrovni

  • Raná

Pracovní místo ( Šéfkuchař/ka na špičkové úrovni ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Medkovy Kopce 35, 539 01 Hlinsko.
Požadujeme praxi v oboru, vítána i mezinárodní kuchyně, spolehlivost, samostatnost, nápaditost. Při nástupu náborový příspěvek ve výši 80.000 Kč se smlouvou na 2 roky. Odměna bude vyplacena po uplynutí 1 měsíce zkušební doby po předvedení kuchařských dovedností. Možnost vysokého výdělku. Pouze pro vážné zájemce, kteří umí uvařit nejen českou kuchyni, ale i pekelné speciality.
Nabízíme: Náborový příspěvek při nástupu, plat + provize z tržeb
První kontakt učiňte prosím na výše uvedené e-mailové adrese.
Volné místo šéfkuchař/ka na špičkové úrovni pro lokalitu Raná.