hlavní účetní

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( hlavní účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ZASÍLAZ ŽIVOTOPIS E-MAILEM
Požadujeme:
znalost podvojného účetnictví a orientaci v účetních a daňových předpisech; SŠ/VŠ ekonomického zaměření; účetní praxi na obdobné pozici ( výhodou je znalost automobilového průmyslu ); znalost skladového hospodářství; znalost daňové problematiky (DPH, daň z přijmu právnických osob); výbornou znalost MS Office, zejména Excelu; dobré organizační schopnosti a komunikativní povahu; zálibu v číslech, smysl pro řád a dodržování termínů; dobrou náladu, pozitivní a zodpovědný přístup k práci; snahu rozšiřovat své odborné znalosti dle aktuálního dění
Náplň práce :
zodpovědnost za řádné vedení účetnictví v souladu s platnými právními předpisy - vše s podporou kolegů z Pražské pobočky; spolupráce na tvorbě a aktualizaci vnitřních účetních předpisů a účetní metodiky; průběžná kontrola účetních operací, kontrola a inventarizace účtů, kontrola nákladů a výnosů; zodpovědnost za včasné a řádné úhrady závazků společnosti, efektivní správa pohledávek a řízení peněžního toku; příprava DPH, souhrnné hlášení a kontrolní hlášení, silniční daň; uzávěrkové operace; reporting pro vedení společnosti; spolupráce a komunikace s Pražskou pobočkou, která poskytne 100% podporu při zpracování veškerých úkolů (občasné služební cesty)
Nabízíme:
příjemný kolektiv a moderní pracovní prostředí; samostatnou a zodpovědnou práci u klienta se zaměřením na nákup, prodej a servis vozů; služební automobil k soukromým účelům; služební notebook a telefon; odpovídající mzdové ohodnocení a finanční benefity; interní a externí školení; do budoucna možnost kariérního postupu; práci