Projektový a programový pracovník/ce sociálně nájemní agentury

  • Brno

Pracovní místo ( Projektový a programový pracovník/ce sociálně nájemní agentury ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Bližší informace podá: odborný metodik CSS - Bc. Radka Jonasová, DiS., tel.: 541 421 9
Charakteristika pozice:
Napomáhá při řešení problémů osob ze sociálně vyloučených lokalit, a to pomocí vyhledávání bytů od soukromých subjektů. Provádí kontaktní činnost při získávání vhodných bytových jednotek, zajišťuje následné propojení bytu s vybranou osobou/rodinou. Intenzivně jedná s majiteli bytů a domů, zajišťuje servis při pronajímání jejich majetku. Spolupracuje s pracovníky organizace, MMB a pracovníky dalších obdobně zaváděných programů, či projektů při řešení složité životní situace osob z rodin žijících v sociálně vyloučených lokalitách. Aktivně se podílí na tvorbě pravidel i metodik, které vedou ke zkvalitnění dané činnosti a vztahů mezi nájemníky, nájemci a dalšími subjekty, které celkovou činnost ovlivňují, případně do ní vstupují.
Požadavky k výběrovému řízení:
SŠ nebo VŠ vzdělání, ochota a schopnost vzdělávat se v daném směru, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, schopnost samostatné a týmové spolupráce, proaktivní přístup
čistý trestní rejstřík, znalost práce na PC (Word, Excel, Internet), komunikační a organizační schopnosti, iniciativa, praxe v oboru pronájmu nemovitostí a znalosti právní problematiky v daném směru podmínkou
Nabízíme:
práci na HPP, přímou práci s klienty, práci v kolektivu, možnost dalšího vzdělávání v dané oblasti a v oblasti osobního růstu podle výše úvazku, příspěvek na stravování (stravenky)
5 týdnů dovolené (v případě celého úvazku)
Platové podmínky se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízením vl