Mechanik řídících systémů -programátor řídících systémů JUNIOR

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Mechanik řídících systémů -programátor řídících systémů JUNIOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Za Válcovnou 1050/1, Klíše, Ústí nad Labem.
Náplň práce: technická podpora při přípravě a realizaci zakázek, programování řídicích systémů - kompletní zaškolení, zpracování technických podkladů pro rozpočty zakázek, komunikace se zákazníky, administrativní práce na PC .
Požadavky: vzdělání technického směru, dobrá znalost práce na PC (znalost programování výhodou), komunikativnost, pečlivost, smysl pro detail, zodpovědnost, v případě potřeby časová flexibilita, řidičský průkaz sk. B, výhodou odborná způsobilost v elektro - dle vyhl. 50/1978Sb, §5
Nabízíme: mzdu 20 000,- Kč., jednosměnný provoz, pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení, stravenky, 5 týdnů dovolené, 13. plat, příspěvek na důchodové pojištění.
Kontakt: zájemci se mohou hlásit na uvedený e-mail.
Volné místo mechanik řídících systémů -programátor řídících systémů junior pro lokalitu Ústí nad Labem.