TECHNIK/-ČKA PRO PROVÁDĚNÍ MONTÁŽÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( TECHNIK/-ČKA PRO PROVÁDĚNÍ MONTÁŽÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: montáž interiérové stínící techniky - rolety, kolejnice; montáž venkovních pergol a markýz; montáž venkovních žaluzií; montáž produktů z nabídky DIAMOND DESIGN; správa svěřeného vybavení a jeho údržba
- Požadujeme: SOU/ÚSO vzdělání; časovou flexibilitu a samostatnost; manuální zručnost a technické znalosti; řidičský průkaz skupiny B; příjemné vystupování; znalost elektro (silnoproud / slaboproud) výhodou
- Nabízíme: práci v malém kolektivu se zázemím velké značky; moderní a příjemné zázemí a vybavení; školení a vzdělávání je samozřejmostí; uplatnění a rozvoj znalostí; dobré finanční ohodnocení (20 000,- až 30 000,- Kč dle schopností a domluvy)
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: smolik@diamonddesign.cz nebo volejte na telefon 608582894
Volné místo technik/-čka pro provádění montáží pro lokalitu Hradec Králové.