SKLADNÍK/SKLADNICE

  • Bystřice nad Pernštejnem

Pracovní místo ( SKLADNÍK/SKLADNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- vykládky nákladních vozů, kontrola přijímaného zboží a příjem do systému
- dokladová i fyzická evidence zboží, kontrola platnosti a úplnosti dokladů, exspirací přijímaného zboží
- vychystávání a přesun surovin a zboží dle výdejek, příprava vstupů pro výrobu
- balení surovin a zboží
- úklid ve skladových prostorách
Požadujeme:
- minimální vzdělání - výuční list
- čistý trestní rejstřík podmínkou
- spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
- vysoké pracovní nasazení a časová flexibilita
- ochota učit se novým věcem a ochota pracovat.
Výhodou nikoliv podmínkou
- zkušenosti se skladováním
- průkaz a praxe na VZV
- zkušenost s prací se čtečkou čárových kódů
- práce na PC
Nabízíme:
- odpovídající platové ohodnocení
- možnost profesního a osobního růstu
- zvyšování kvalifikace formou kurzů a odborných školení
- nástup možný ihned nebo dohodou
- slevy na veškerý společností vyráběný sortiment
- bonusy - sicks day
Volné místo skladník/skladnice pro lokalitu Bystřice nad Pernštejnem.