DISPEČER/KA AUTOBUSOVÉ DOPRAVY

  • Písek

Pracovní místo ( DISPEČER/KA AUTOBUSOVÉ DOPRAVY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Komunikace s řidiči a zákazníky, plánování a organizování přeprav, evidence a sledování přeprav, řešení nestandartních situací.
Požadujeme:
SŠ vzdělání nebo vyučení s maturitou, dobrou znalost práce na PC (MS Office), ŘP sk. B, velmi dobré organizační a komunikační dovednosti, zodpovědnost, flexibilitu, odolnost vůči stresu.
Znalost německého/anglického jazyka výhodou.
Nabízíme:
Výkonové prémie, mobilní telefon, zvýhodněné slevy i pro rodinné příslušníky (tel. tarify, zaměstnanecké jízdenky), příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, příspěvky na penzijní a životní pojištění, příspěvek na dovolenou, sport, zdravotní pomůcky.
První kontakt: pí. Alena Fraňková tel. 602 488 451, nebo email: frankova@busem.cz
Volné místo dispečer/ka autobusové dopravy pro lokalitu Písek.