UKLÍZEČ/KA ve vzdělávacím zařízení

  • Liberec

Pracovní místo ( UKLÍZEČ/KA ve vzdělávacím zařízení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vlastnosti volného místa:
Směnnost: nepravidelná pracovní doba, 1x/víkend, možno i v PÁ po 16. hod.
Pracovní úvazek: zkrácený (dohoda o provedení práce)
Vzdělání: není podstatné
Pracovní poměr: nástup možný ihned, na dobu neurčitou
Pracoviště: Liberec
Mzdové ohodnocení: 100 Kč/hod

Požadujeme:
zkušenost s úklidem (výhodou)
aktivní přístup k práci
přirozený vztah k pořádku a čistotě
pečlivost
dodržování pracovních postupů
pracovitost, spolehlivost
trestní bezúhonnost

Náplň práce:
Úklid učeben, kanceláří, poraden, herny, sociálních zařízení, kuchyněk, chodby a společných prostor
Vysávání, mytí podlah a stolů, utírání prachu, mytí oken (2x/rok), vynášení košů, zalévání květin aj.

Nabízíme:
samostatná práce
pracovní doba zohledňující potřeby slaďování práce a soukromí
příjemné firemní klima a pracovní prostředí
práce na 4-6 hod./týden

Poskytnutím životopisu udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob a o volném pohybu těchto údajů, dále jen „GDPR“), dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „ZOOÚ“) a dle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů.
Volné místo uklízeč/ka ve vzdělávacím zařízení pro lokalitu Liberec.