Sociální pracovník/pracovnice

  • Bystřice pod Hostýnem

Pracovní místo ( Sociální pracovník/pracovnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVIŠTĚ Bystřice pod Hostýnem
- Sociální pracovník/ pracovnice Charitní pečovatelské služby
- Požadujeme: VOŠ nebo VŠ, obor sociální práce, (příp. sociální pedagogika, speciální pedagogika), vhodné i pro absolventa bez praxe, řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost
- Osobností předpoklady: spolehlivost, zodpovědnost, odolnost vůči stresu, příjemné vystupování a jednání s lidmi, především schopnost pracovat se seniory a osobami se zdravotním postižením, sociální cítění, schopnost pracovat v týmu i samostatně, respektování křesťanských hodnot
- Nabízíme: zaměstnanecké benefity, 25 dnů dovolené, HM + pravidelné i mimořádné odměny a benefity (100 Kč stravenky, příspěvek na kulturu a sport, mimopracovní aktivity, týden duchovně relaxačního pobytu), rovnoměrná pracovní doba, nástup možný ihned nebo dle možností zájemce
- Žádosti se strukturovaným životopisem a uvedeným souhlasem se zpracováním
osobních údajů pro potřeby výběrového řízení zašlete prosím na Oblastní charitu Bystřice pod Hostýnem na adresu: 6.května 1612, 768 61 Bystřice pod Hostýnem,
elektronicky: info@bystriceph.charita.cz nebo osobně do 18.9.2018.
Volné místo sociální pracovník/pracovnice pro lokalitu Bystřice pod Hostýnem.