Technolog - mechatronik

  • Prachatice

Pracovní místo ( Technolog - mechatronik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vaší náplní práce bude:
Plnění a prosazování projektů a úkolů svěřených od vedení oddělení
Opravy strojů, zařízení, přístrojů ( elektronika, pneumatika)
Programování a hledání chyb na řídících jednotkách strojů
Přezkušování přenosných elektrických přístrojů
Změny plánů údržby a zařízení
Požadujeme:
VŠ/SŠ vzdělání nebo vyučen v oboru elektro
Znalost elektrických a pneumatických systémů výrobních zařízení
Vyhláška 50/78 Sb.
Aktivní znalost německého nebo anglického jazyka
Technické myšlení , čtení výkresové dokumentace
Samostatnost, trpělivost, odolnost vůči stresovým situacím, vyšší stupeň časové flexibility, ochota učit se novým věcem.
Nabízíme:
Práci ve stabilní a trvale se rozvíjející mezinárodní společnosti
Odpovídající finanční ohodnocení, pružná pracovní doba
Možnost profesního rozvoje a osobního růstu podpořeného firemními vzdělávacími programy/ jazykové kurzy
Zaměstnanecké benefity: náborový příspěvek, 27 dní dovolené, vánoční prémie, příspěvek na dojíždění, přítomnostní prémie, příspěvek na penzijní spoření, prémie za export , závodní stravování
Možnost nástupu: ihned
Zájemci o tuto pozici nás mohou kontaktovat:
Lucie Novotná,
E-Mail: lucie.novotna@reinfurt.cz
Telefon: 380 601 039, 725 110 166
Volné místo technolog - mechatronik pro lokalitu Prachatice.