Dispečer vnitrostátní a mezinárodní dopravy

  • Česká Kamenice

Pracovní místo ( Dispečer vnitrostátní a mezinárodní dopravy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Děčín - Praha

Požadavky:
Na pobočku logistické a dopravní společnosti Slemr Spedition s.r.o. v České Kamenici hledáme dispečera vnitrostátní a mezinárodní dopravy. Náplní práce je vytěžování vlastního vozového parku, spediční činnost a vedení agendy spojené s provozem vozidel. Práce vhodná i pro absolventy s maturitou - zaučíme. Jazykové dovednosti A případně D výhodou. Hledáme spolehlivé, zodpovědné, pracovité a učenlivé uchazeče. Práce v mladém kolektivu a v příjemném prostředí u zavedené a úspěšné dopravní společnosti.

Nabízíme: Služební telefon, stravenky

Kontakt:
Pavel Polášek, tel. 724 096 044, e-mail: pavel.polasek@slemrspedition.com, osobní jednání možné po dohodě na adrese: Náměstí Míru č.p. 122, 407 21 Česká Kamenice
Volné místo dispečer vnitrostátní a mezinárodní dopravy pro lokalitu Česká Kamenice.