Administrativní pracovník

  • Kolín

Pracovní místo ( Administrativní pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt:
e-mail: prace@wic-net.cz.

Náplň práce:
Telefonická podpora zákazníků v oblasti telekomunikačních služeb (fakturace,platby, jednoduchá diagnostika)
Vedení pokladní agendy
Vedení operativního skladu
Sběr požadavků klientů a zadávání do interního systému společnosti
Kompletní správa kanceláře - korespondence, spotřební materiál, úklidy, dobírky
Aktualizace dat o klientech v systému, kopírování, tisk, scanování dokumentů
Komunikace se státní správou -vyřizování žádostí, povolení atd.
Příprava podkladů jednateli společnosti - stavební řízení aj.

Požadavky:
Vzdělání technického směru nebo praxe na obdobné pozici se zaměřením na IT, telekomunikace - výhodou
Znalost práce s počítačem - MS Office (Word, Excel - pokročilý)
Řidičský průkaz sk. B
Pečlivost práce - 100% dokončování úkolů
Připravenost k dalšímu vzdělávání v oblasti IT
Osobní odpovědný přístup ke svěřené agendě a spolehlivost
Samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, prac.nasazení, zájem o obor
Schopnost pracovat v týmu
Trestní bezúhonnost
Komunikativní a reprezentativní vystupování
Loajální přístup.

Pracovní doba: 8:00 - 17:00 hod.

Nabízíme:
Práce na HPP
Zajímavou a práci se špičkovými technologiemi
Motivační finanční ohodnocení
Mobilní telefon
Stabilní zaměstnání u rostoucí společnosti
Práce v dynamickém kolektivu.
Volné místo administrativní pracovník pro lokalitu Kolín.