Back office administrativa Hodonín

  • Hodonín

Pracovní místo ( Back office administrativa Hodonín ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Národní třída 3654/44, 695 01 Hodonín. Erste Group Shared Services (EGSS) zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.
Nabídka brigády na DPP:
Pozice BACK OFFICE administrativa (na dlouhodobou spolupráci)
Hledáte zajímavou brigádu na několik dní v měsíci v příjemném prostředí? Pokud ano, pak je pro vás tato nabídka skvělou příležitostí.
Pracovní pozice je vhodná: pro maminky na mateřské dovolené, pro studeny, ale i pro absolventy SŠ, VŠ.
Jedná se o práci během cca 6 dnů v měsíci (převážně pondělky, 30 hodin za měsíc, může být i více dle dohody), termíny jsou předem stanoveny. Většinou jde o 4-6 hodin denně.
Jaké příležitosti Vám nabízíme a co můžete očekávat? Pozici ve stabilní mezinárodním centru sdílených služeb v příjemném kolektivu mladých lidí. Zajímavou a zodpovědnou práci. Budete zodpovědní za provádění back office činností a to ruční vkládání dat v interních systémech dle požadavků (platební příkazy). Odměna 100,- Kč / hod.
Co očekáváme od vás? Vaše kvalifikace: minimálně středoškolské vzdělání, přesnost a preciznost, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita.
Staňte se členem našeho týmu! Těšíme se na vaše životopisy. Mail: office@erste-gss.com
Volné místo back office administrativa hodonín pro lokalitu Hodonín.