STAVBYVEDOUCÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( STAVBYVEDOUCÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pozice: Stavbyvedoucí
Firma VHS stavby a.s. hledá stavbyvedoucího pro středisko Sever - Liberec a středisko Vysočina - Jihlava.
Požadavky:
VŠ/SŠ vzdělání stavebního směru
prokazatelná praxe v oboru vodohospodářských staveb min. 3 roky
zkušenosti s řízením staveb
zkušenosti se zakázkami většího rozsahu výhodou
zkušenosti se subdodavatelským řízením staveb a autorizace v oboru výhodou
orientace v projektové dokumentaci a v rozpočtech
schopnost samostatného technického i finančního řízení stavebních zakázek
ŘP skupiny B
znalost práce na PC
dobré komunikační schopnosti
Benefity
Odpovídající platové ohodnocení od 28.000,- Kč v závislosti na délce praxe
Čtvrtletní prémie
Podíl na HV staveb
Služební automobil
Služební telefon
Služební notebook
5 týdnů dovolené Stravné
Příspěvek na penzijní připojištění
Nástup dohodou
Hlásit se e-mailem, telefonicky: Ing. Miroslav Lehký, lehky@vhsstavby.cz, tel. 602 106 547
Volné místo stavbyvedoucí pro lokalitu Liberec.