Správní referent/ka

  • Stráž pod Ralskem

Pracovní místo ( Správní referent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou, bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů), administrativní zdatnost, velmi dobrou znalost práce na PC ( Word, Excel, Outlook), komunikativnost, řidičský průkaz skup. B - aktivní řidič. Výhodou: znalost zákona č. 40/2009 Sb. (Trestní zákoník), zkušenosti s datovými schránkami.
Zařazení do 8. platové třídy, nástupní plat v závislosti na délce započitatelné praxe.
Nabízíme: 25 dnů dovolené v kalendářním roce, 5 dnů indispozičního volna, ubytování na ubytovně v místě pracoviště, možnost získání městského nájemního bytu v Mimoni a okolí, příspěvek na stravování, využití posilovny, sauny, využití zotavoven VS ČR k rekreaci, odměny při životním a pracovním výročí, lékařská péče, příspěvek na kulturní a sportovní vyžití, možnost čerpání bezúročných půjček z FKSP.
První kontakt emailem nebo telefonicky v pracovních dnech od 6:30 do 15:00 hod.
Vhodné i pro absolventy.
Volné místo správní referent/ka pro lokalitu Stráž pod Ralskem.