Pracovníci v sociálních službách

  • Čáslav

Pracovní místo ( Pracovníci v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup: ihned nebo dle dohody.
Náplň práce: poskytování péče osobám s těžkým mentálním, kombinovaným a zdravotním postižením (autismem, epilepsií) v Domově pro osoby se zdravotním postižením, zajištění pomoci a podpory při běžných denních činnostech, posilování soběstačnosti a sebeúcty klientů, poskytování pomoci v realizaci aktivit vycházející ze zájmů a dovedností klientů, podpora základních sociálních a společenských kontaktů (s rodinami, ostatními klienty a dalšími lidmi), individuální plánování a vedení další dokumentace, manipulace s pomůckami, přístroji, prádlem a úklid.
Požadujeme: základní nebo střední vzdělání, aktivní užívání řidičského oprávnění skupiny B, znalost práce na PC, komunikativnost, ochotu k týmové spolupráci, zájem o práci s cílovou skupinou.
Výhodou: zkušenost s cílovou skupinou.
Nabízíme: práci na HPP nebo i DPP ve směnném provozu, nárůst mzdy po zkušební době, 5 týdnů dovolené, možnost získání rekvalifikace - pracovník v sociálních službách, příspěvek na stravování, supervizní a metodickou podporu, další vzdělávání, po uplynutí jednoho roku prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou.
Pokud Vás informace o pracovní pozici zaujaly - ozvěte se nám! Rádi Vás přijmeme do našeho týmu!
V případě zájmu kontaktujte prosím Bc. Stanislavu Solařovou, tel. 736 485 455, v pondělí až pátek v 8-15hod.
Volné místo pracovníci v sociálních službách pro lokalitu Čáslav.