Technicko - hospodářský pracovník

  • Radětice

Pracovní místo ( Technicko - hospodářský pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: technicko - hospodářský pracovník
Požadavky: ŘP sk. B výhodou, znalost práce na PC (word, excel), spolehlivost, samostatnost
Náplň práce: zpracování objednávek, příjem a kontrola faktur, vedení skladu
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní pojištění, závodní stravování
Nástup možný ihned. Mzda: 26 000,- Kč
Kontakt: Kakus Robert Ing., tel.: 733 126 873 (po - pá 11:00 - 15:00 hod.), e-mail: kakus@intos-praha.cz, i osobně (Radětice 67, po+st+čt+pá 9:00 - 14:00 hod.)
Místo výkonu práce: INTOS s.r.o., provozovna Radětice 67, 26231 Milín
Volné místo technicko - hospodářský pracovník pro lokalitu Radětice.