KOORDINÁTOR/-KA DOBROVOLNÍKŮ A TŘÍKRÁLOVÉ SBÍRKY - Žďár n.S.

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( KOORDINÁTOR/-KA DOBROVOLNÍKŮ A TŘÍKRÁLOVÉ SBÍRKY - Žďár n.S. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zástup za RD
Náplň práce:
- vedení dobrovolnického centra
- přijímání a vedení dobrovolníků
- spolupráce s externími organizacemi, kde dobrovolníci působí
- koordinace okresní Tříkrálové sbírky
Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou a okolí
Nástup: říjen 2018, případně dle dohody
Nabízíme:
- zajímavou, smysluplnou a zodpovědnou práci,
- úvazek 1,0 (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou),
- pružnou pracovní dobu,
- prostor pro seberealizaci,
- možnost podílet se na rozvoji dobrovolnického centra a Tříkrálové sbírky,
- odborné vzdělávání a supervizi,
- zázemí stabilní organizace,
- zaměstnanecké benefity.
Požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání,
- výborné organizační a komunikační dovednosti,
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost,
- pružné a kreativní myšlení,
- potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,
- uživatelskou znalost práce na PC,
- řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič/ka),
- časovou flexibilitu,
- trestní bezúhonnost.
Uvítáme:
- praxi v neziskovém sektoru,
- zkušenosti s vedením týmu.
V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis na adresu:
Mgr. et Mgr. Jitka Milčáková, Oblastní charita Žďár nad Sázavou, Horní 22, 591 01 Žďár nad Sázavou
nebo na email jitka.milcakova@zdar.charita.cz do 30. 9. 2018.
Bližší informace: Jitka Milčáková, mob.: 777 755 444, e-mail: jitka.milcakova@zdar.charita.cz
Volné místo koordinátor/-ka dobrovolníků a tříkrálové sbírky - žďár n.s. pro lokalitu Žďár nad Sázavou.