MANAŽER LOGISTIKY

  • Liberec

Pracovní místo ( MANAŽER LOGISTIKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

HOKAMI CZ, s.r.o. je česká rodinná firma vyrábějící elektroniku na zakázku již od roku 1991.
Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici MANAŽER LOGISTIKY.
Náplň práce:
- plánování výroby a kooperací
- spolupráce s obchodním a technickým oddělením
- samostatné jednání
- motivace a vedení malého kolektivu
Základní požadavky:
- vzdělání: vysokoškolského (technického, ekonomického nebo pedagogického směru)
- zkušenosti v oblasti řízení projektů výhodou
- komunikační schopnosti
Nabízíme:
- pracovní doba 40 hodin týdně
- nástupní plat 30 - 38 000
- perspektivu profesního a platového růstu
- pravidelné finanční odměny
- benefit za věrnost (5 dnů volna)
- výroční benefit
- příspěvek na stravu
- flexibilní začátek a konec pracovní doby
- pracovní smlouva HPP na dobu neurčitou
- dopravní dostupnost (tram, bus 10 minut)
- bezplatné parkování
- rodinnou atmosféru v ryze české firmě
- osobní vztahy (velikost firmy 160 zaměstnanců)
- dotované občerstvení na pracovišti a ve vlastní kavárně www.dolicafe.cz
- péče o chrup ve vlastní špičkové zubní klinice www.dolident.cz
- společenské, sportovní a kulturní akce pro zaměstnance a jejich rodiny
Zaujala Vás tato nabídka, pošlete nám svůj životopis na adresu prace@hokami.cz
Volné místo manažer logistiky pro lokalitu Liberec.