Fakultní základní škola PedF UK a Mateřská škola U Studánky Praha 7, Umělecká 8

Pomocná síla v kuchyni

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Praha 7, Umělecká 8
Kontaktní osoba: Baladová Jana, tel.: 233 374 922, e-mail: skolnijidelnaumelecka@seznam.cz

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: požadujeme dobrý zdravotní stav, výpis z trestního rejstříku, odpovědný přístup k práci.

Zaměstnanecký příspěvek: příspěvek na závodní stravování a další plnění z fondu FKSP
Volné místo pomocná síla v kuchyni pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 20. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocná síla v kuchyni

Minimální požadavky vzdělání: Bez vzdělání
Lokalita: Praha
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla, Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Fakultní základní škola PedF UK a Mateřská škola U Studánky Praha 7, Umělecká 8
Ulice: Umělecká 850
Město: Praha
PSČ: 170 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Baladová
E-mail: skolnijidelnaumelecka@seznam.cz
Telefon: +420 233 374 922

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Fakultní základní škola PedF UK a Mateřská škola U Studánky Praha 7, Umělecká 8