OZM Research s.r.o.

Technik přístrojové elektroniky

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Hrochův Týnec
NÁPLŇ PRÁCE: flexibilní různorodá tvůrčí práce při montáži, oživování, testování, kalibraci a vývoji unikátních elektronických přístrojů. Více informací o našich produktech na www.ozm.cz
POŽADAVKY: elektrotechnická kvalifikace dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. § 6, znalost elektronických součástek, ochota a schopnost učit se nové věci, manuální zručnost, řidičský průkaz skupiny B, znalost anglického jazyka výhodou
První kontakt učiňte prosím na výše e-mailové adrese.
Volné místo technik přístrojové elektroniky pro lokalitu Hrochův Týnec.

Požadavky
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb., Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Technik přístrojové elektroniky

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Elektrotechnika a technika, Telekomunikace
Pozici nabízí: OZM Research s.r.o.
Ulice: 32
Město: Hrochův Týnec
PSČ: 538 62

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jan Cupák
Telefon: cupak@ozm.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: OZM Research s.r.o.