Jednota, spotřební družstvo v Mikulově

PRODAVAČ(KA) - POKLADNÍ

Odeslat

Pracovní náplň
5.9.2018/ základní vzdělání,možno i bez praxe
Směnnost různá, řídí se rozpisem směn. Práce na dobu určitou - 6 měsíců, na základě zhodnocení výsledků práce možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou. Zodpovědný přístup k plnění úkolů, ochota k fyzické práci, zájem pracovat v týmu.
Podrobnosti na www.jednota.cz, v sekci O nás - Kariéra.
Nástup dohodou, nejpozději 1.10.2018.
Volné místo prodavač(ka) - pokladní pro lokalitu Křepice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PRODAVAČ(KA) - POKLADNÍ

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Jednota, spotřební družstvo v Mikulově
Ulice: 99
Město: Křepice
PSČ: 691 65

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Lucie Skácelová
E-mail: kariera@jednota.cz
Telefon: +420 519 500 958

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Jednota, spotřební družstvo v Mikulově