UČITEL(KA) MATEŘSKÉ ŠKOLY

Pracovní místo ( UČITEL(KA) MATEŘSKÉ ŠKOLY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
5.9.2018/ 10.10.trvá/ vzdělání v oblasti předškolní výchova. Praxe výhodou není podmínkou,
pozice je vhodná i pro absolventy.
Komunikační schopnosti a dobrý zdravotní stav.
Volné místo učitel(ka) mateřské školy pro lokalitu Klobouky u Brna.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou Volné místo lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách pro lokalitu Brno.
Brno International School s.r.o. Brno, Inzerováno včera

Práce v zajímavé výrobě - 2 SMĚNY - centrum Brna! ! NÁSTUP PŘÍMO DO KMENE SPOLEČNOSTI ! Máte zájem o práci ve výrobě? Rádi se neustále učíte a zlepšujete a jste manuálně zruční? Pokud ano, máme pro Vás nabídku: Nabízíme práci ve zajímavé výrobě v Brně (10 min. od centra Brna). Jde o ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

SPRÁVĚ SÍTĚ, SYSTÉMOVÝ ADMINISTRÁTOR První kontakt e-mailem nebo telefonicky. Požadované znalosti: obecná správa sítí, správa běžných a virtuálních serverů. Zkušenosti se správou systému a IT infrastruktury. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Stravování ve vlastní školní jídelně (výběr z 3 druhů ...
Střední průmyslová škola Třebíč Třebíč, Inzerováno před 5 dny