GELP s.r.o.

Krupiéři

Odeslat

Pracovní náplň
KRUPIÉR/ka
Požadujeme: manuální zručnost, noční provoz, nezaškolené zaškolíme
Nabízíme: firemní oblečení, měsíční bonus
První kontakt: telefonicky na čísle: 737 207 332 nebo osobně po telefonické dohodě.
Volné místo krupiéři pro lokalitu Vsetín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Noční provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Krupiéři

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Státní, veřejná správa
Pozici nabízí: GELP s.r.o.
Ulice: Mostecká 362
Město: Vsetín
PSČ: 755 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Slavomír Dufek
Telefon: +420 737 207 332

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: GELP s.r.o.