PŘÍJÍMACÍ TECHNIK

  • Most

Pracovní místo ( PŘÍJÍMACÍ TECHNIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME:
- SŠ vzdělání automobilového směru nebo vyučení v oboru automechanik
- praxe v autorizovaném servisu výhodou
- praktická znalost diagnostiky elektronických systémů vozidel
- znalost klimatizační techniky výhodou
- velmi dobrá znalost práce na PC
- výborné komunikační dovednosti, příjemné vystupování
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
- odolnost vůči stresu a zvládání pracovního tempa
- spolehlivost, samostatnost, flexibilita
NÁPLŇ PRÁCE:
- jednání se zákazníky a péče o ně
- příjme zakázek a jejich zpracování
- zodpovědnost za včasné plnění a kvalitu zakázek
- spolupráce s automechaniky
NABÍZÍME:
- perspektivní zaměstnání v příjemném a profesionálním kolektivu
- zázemí silné, prosperující společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení podle obchodních výsledků
- pravidelná školení
Zaměstnanecké výhody: služební telefon, služební vozidlo
HLÁSIT SE: Šudoma Jan, e-mail: sudoma@sudoma.cz
Volné místo příjímací technik pro lokalitu Most.