OHL ŽS, a.s.

tesař - modernizace trati Sudoměřice - Votice

Odeslat

Pracovní náplň
průkaz vazače, jeřábníka, lešenáře, obsluha motorové pily a ŘP B výhodou, Výkonnostní odměny, 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna, možnost využití rekreačních objektů zaměstnavatele, preventivní onkologické prohlídky, příspěvky na penzijní a životní připojištění, kontakt e-mailem nebo tel. do 18:00
Volné místo tesař - modernizace trati sudoměřice - votice pro lokalitu Sudoměřice u Tábora.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 09. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: tesař - modernizace trati Sudoměřice - Votice

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: OHL ŽS, a.s.
Město: Sudoměřice u Tábora

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Karla Kohlíčková
E-mail: kkohlickova@ohlzs.cz
Telefon: +420 607 819 031

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: OHL ŽS, a.s.