Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Účetní

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Moravian Science Centre Brno, příspěvková organizace
Křížkovského 554/12, 603 00 Brno
hledá
ÚČETNÍ - ÚČETNÍHO.
Náplň práce:
účtování veškerých účetních případů příspěvkové organizace
účtování DPH
kontrola rozvahových účtů
zástup hlavního účetního
Požadujeme:
SŠ ekonomického směru
praxe v ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

FINANČNÍ ÚČETNÍ #AJ #reporty #analýzy Máte plynulou znalost anglického jazyka? Orientujete se v platné účetní legislativě? Excel je Váš nejlepší kamarád? Pro našeho klienta, nadnárodní společnost působící v oblasti automotive, hledáme vhodné kandidáty na pozici FINANČNÍ ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny

ÚČETNÍ s AJ/NJ - bankovní výpisy & platby - prodejní objednávky & odběratelské faktury (zadávání prodejních objednávek do informačního systému, odběratelské faktury) - dodavatelské faktury (kontrola správnosti a úplnosti účtování ve správci dokumentů, párování ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny

ADMINISTRATIVA s NJ a AJ - zkrácený úvazek Práce na zkrácený úvazek 20h/týdně. Možnost práce z domu!! Vaším úkolem bude: - Správa kmenových dat dodavatelů. - Komunikace s anglicky a německy hovořícími interními partnery a dodavateli. - Další činnosti v účetním oddělení.
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 6 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit