Test technik brzdových systémů-poloviční úvazek

Pracovní místo ( Test technik brzdových systémů-poloviční úvazek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
První kontakt telefonicky nebo e-mailem

Testovací technik poloviční úvazek
Brněnská pobočka společnosti Federal-Mogul rozšiřuje svůj provoz. Do testovací laboratoře hledáme techniky se zájmem o testování automobilových brzd. Pozice je vhodná pro studenty nebo uchazeče se zájmem pracovat na ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
Telekomunikace

Další volná místa

Operátor výroby Požadavky: vzdělání nerozhoduje Popis práce: PP na dobu určitou, práce převážně vestoje u výrobní linky, fyzicky náročnější, sledování lisovacího procesu včetně kontroly výlisků z plastu dle kontrolních karet a jejich balení Kontakt: Veisgärber ...
TECHNO Vyškov, spol. s r.o. Vyškov, Inzerováno včera

VÝVOJOVÝ INŽENÝR - NOVÉ PROJEKTY - Vývoj a zavádění nových modifikací standardního výrobku podle konkrétního požadavku zákazníka - Návrh a řízení experimentů a testů prototypů ověřujících funkčnost a parametry dle specifického zadání - Vyhodnocení testových dat a návrh ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

ZÁMEČNÍK- PŘEDÁK Požadovaná praxe 5 let Dále požadujeme: schopnost číst technické výkresy, samostatnost, flexibilita Mzda dohodou dle praxe a zkušeností. Volné místo zámečník- předák pro lokalitu Třebíč.
ZMS s.r.o. Třebíč, Inzerováno včera