TOMKET, s.r.o.

SKLADNÍK

Odeslat

Pracovní náplň
Manuální práce při nakládání a vykládání pneumatik na skladech. Pracovní doba 8-10 hodin denně podle potřeby skladů
Komu se hlásit : Aneta Plašilová- životopisy zasílat POUZE na email: aneta.plasilova@nejlevnejsipneu.cz
Volné místo skladník pro lokalitu Volary.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: SKLADNÍK

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Doprava a logistika, Státní, veřejná správa
Pozici nabízí: TOMKET, s.r.o.
Ulice: Tolarova 369
Město: Volary
PSČ: 384 51

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Aneta Plašilová
E-mail: aneta.plasilova@nejlevnejsipneu.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TOMKET, s.r.o.