SKLADNÍK

Pracovní místo ( SKLADNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Manuální práce při nakládání a vykládání pneumatik na skladech. Pracovní doba 8-10 hodin denně podle potřeby skladů
Komu se hlásit : Aneta Plašilová- životopisy zasílat POUZE na email: aneta.plasilovaatnejlevnejsipneu.cz
Volné místo skladník pro lokalitu Volary.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

řidič VZV/Skladník Pozice: řidič VZV/Skladník - směnnost: jednosměnný, dvousměnný provoz (v období listopad - květen) - pracovní úvazek: plný - pracovní poměr: na dobu neurčitou, s tříměsíční zkušební lhůtou - nástup: ihned Nabízíme: Motivující finanční ohodnocení ...
FORESTINA s.r.o. Mnichov, Inzerováno včera

SKLADNÍK Popis pracovní činnosti: - práce ve skladu, práce s vysokozdvižnými vozíky - zásobování montážních pracovišť materiálem a polotovary - přeprava obalů a hotových výrobků mezi výrobou a skladem - třísměnný provoz Požadavky: - průkaz na řízení VZV - ...
HEYCO WERK ČR s.r.o. Písek, Inzerováno před 2 dny

řidič - skladník Požadujeme řidičský průkaz skupiny C, 5 týdnů dovolené , příspěvek na stravování , jazykový kurz v rámci firmy , příspěvek k penzijnímu připojištění a další benefity podle dosažených pracovních výsledků, kontakt e-mailem, tel. : 7:00 - 15:00 Volné ...
VSP DATA a.s. Sezimovo Ústí, Inzerováno před 2 dny