TEKOO REALITY, s.r.o.

Recepční

Odeslat

Pracovní náplň
Nabízíme:
práce na HPP s nástupním platem 19 000 Kč HM, po zaučení navíc procenta z prodeje
práce v mladém kolektivu s možností karierního růstu
práce v pravidelných směnách a v příjemném prostředí
mzda v pravidelných termínech na vašem bankovním účtu včetně všech příplatků dle platné legislativy
zaměstnanecký bonus - 30 % sleva na služby a produkty hotelu
bezplatné využití služeb wellness centra a sportovního areálu Luhapark
pobyt v hotelu pro nové zaměstnance (po zkušební době) - 1 noc v hotelu s večeří a masáží
příspěvky na osobní rozvoj jednotlivců a jazykové kurzy
zvýhodněné zaměstnanecké stravování
pravidelná spolupráce a školení s TOP odborníky v gastronomii a hotelnictví v ČR
exkurze v pětihvězdičkových hotelích
profesionální firemní oblečení + příspěvek na pracovní obuv
zvýhodněný tarif volání i pro rodinné příslušníky
Požadujeme:
příjemný vzhled a vystupování
znalost práce na PC
znalost AJ jazyka
komunikativnost
profesionalitu
flexibilitu
praxe v oboru výhodou
Volné místo recepční pro lokalitu Luhačovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Recepční

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Telemarketing
Pozici nabízí: TEKOO REALITY, s.r.o.
Ulice: A. Václavíka 241
Město: Luhačovice
PSČ: 763 26